A2 Key

A2 Key (раніше відомий, як КЕТ) - підтверджує рівень А2 за CEFR, тобто Pre-Intermediate. Наявність цього сертифіката доводить базове володіння англійською мовою. Учні 9-х класів загальноосвітніх шкіл, які отримали сертифікат до 25 травня, звільняються від складання ДПА з англійської мови з оцінкою 12 балів до атестата (згідно з офіційним листом від Міністерства освіти і науки України від 23.01.2019). У A2 Key є два різновиди - для дорослих і для школярів (KEY for Schools). Екзаменаційні матеріали не відрізняються за рівнем, але відповідають за тематикою інтересам двох різних вікових груп. Скласти Кембриджський іспит A2 Key і отримати міжнародний сертифікат рівня А2 можна в Запоріжжі, в нашому екзаменаційному центрі. Ви можете скласти A2 Key в комп'ютерному форматі або в паперовому.

ФОРМАТ ІСПИТУ

Частини іспиту

Зміст

Оцінка
(% від загального бала)

Reading and Writing  

Читання та Письмо

(1 година) 

частини/ 
30 питань

50%

Listening  Аудіювання

(30 хвилин, в тому числі 8 хвилин для перенесення відповідей) 

5 частин/ 
25 питань

25%

Speaking  Говоріння

(8–10 хвилин для 1 пари кандидатів) 

2 частин

25% 

Завантажити зразок паперового тесту можна тут.

На усній частини іспиту (говорінні) вам буде потрібно:

- відповісти на питання про себе, свої інтереси;

- поговорити з партнером про те, що вам подобається / не подобається і пояснити чому в рамках певної теми, наприклад, "місця, де можна поїсти", "види відпочинку" і т.і.;

Усна частина Speaking проводиться для 2 або 3 кандидатів одночасно. У той час, коли кандидати відповідають на питання, їх оцінюють 2 екзаменатора: один з яких розмовляє з ними, а інший - уважно слухає в стороні і оцінює відповідь кожного з них за кількома критеріями.

КОМП'ЮТЕРНА ВЕРСІЯ

У комп'ютерній версії іспиту всі завдання, окрім говоріння, виконуються на комп'ютері. Усна частина проводиться аналогічно до паперової версії, в парах і оцінюється двома екзаменаторами.

Переваги комп'ютерної версії:

  • Результати доступні онлайн вже за 2 тижні;
  • Онлайн таймер дозволяє стежити за часом, що залишився і правильно розподілити його;
  • Ви можете вносити зміни до вже виконаних завдань;
  • Для аудіювання використовуються навушники, що дозволяє Вам регулювати гучність.

РЕЄСТРАЦІЯ

Зареєструватися на тест можна за 5 тижнів до запланованої дати проведення на нашому сайті, скориставшись блакитною кнопкою «Реєстрація на іспит» в лівому меню. Для реєстрації необхідно вказати прізвище та ім'я, дату народження, номер телефону, email і внести оплату. Дати складання тестів також можна подивитися тут.  Інформація та реєстрація 095 671 36 86 або polyglot-exams@ukr.net

РЕЗУЛЬТАТИ

Сертифікати для паперової версії іспиту приходять орієнтовно через 10 тижнів з моменту складання іспиту. При складанні комп'ютерної версії результати будуть доступні онлайн через 2 тижні, а сертифікати приходять орієнтовно через 8 тижнів з моменту складання іспиту.

Короткий список організацій, які визнають Кембриджський сертифікат A2 Key:

  • Philips;
  • Pepsi Cola;
  • L'Oreal;
  • Vietnam National University;
  • Sugiyama University (Japan) і багато інших.

Повний список організацій, які визнають A2 Key, Ви можете знайти тут.

A2 Key - Перший успішний крок у вивченні англійської мови!

 

У мовному центрі "Поліглот" Ви не тільки можете скласти ці іспити, а й пройти курси підготовки до них, а також придбати навчальні посібники.