IELTS

IELTS (the International English Language Testing System) - один з найпопулярніших тестів з англійської мови в світі. Щороку понад 2 мільйони осіб складають IELTS. Результати цього тесту визнають більше 9000 організацій по всьому світу, серед яких університети, роботодавці, імміграційні служби, професійні асоціації тощо. Тест оцінює такі навички англійської мови: Читання, Письмо, Говоріння і Аудіювання. Більш детальну інформацію Ви знайдете на ielts.org

Центр іноземних мов "Поліглот" є єдиним в регіоні офіційним підготовчим центром, який готує кандидатів до іспиту IELTS, а також, в парнерстві з Британською Радою в Україні, проводить іспит IELTS academic & general modules у м. Запоріжжі з 2011 року.

Дізнатися більше про курс з підготовки до IELTS в Центрі Поліглот, цінах, розкладі, наборі на курс і найближчих претестах.

Вартість іспиту:

Паперова версія іспиту - 4500 грн.
Електронна версія іспиту - 4750 грн.

Найближчі дати проведення іспиту IELTS в Запоріжжі, а також реєстрація.

Час і місце проведення тесту в Запоріжжі повідомляється кандидатам електронною поштою приблизно за тиждень до проведення тесту.

Результати тесту можна отримати через 13 днів для паперового тесту та через 3-5 дні для тесту на компютері. Якщо Ви вже склали іспит, перевірте свій результат на ielts.britishcouncil.org. Сертифікати приходять кандидатам поштою через 15 днів після тесту.

Відповідність балів з IELTS до Загальноєвропейської шкали мовної компетенції (CEFR):

             IELTS scores                     CEFR level           
3.5–4.0 A2
4.5–5.0 B1
5.5–6.5 B2
7.0–7.5 C1
8.0–9.0 C2