celta in ukraine

Все, що Ви хотіли знати про full-time CELTA

Сьогодні ми відповідаємо на основні питання щодо full-time face-to-face CELTACELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults) - це Кембриджський диплом для викладачів №1 за популярністю в усьому світі. 

  • В мене вже є досвід викладання та я працюю із сучасними підручниками. Навіщо мені CELTA?

З досвідом ви чи ні- практична спрямованість курсу систематизує ваші знання та вдосконалить навички, що допоможе вам використовувати підручники найефективнішим способом та економити час на підготовку до занять. Крім того, цей курс занурить вас у світ комунікативної методики та покаже, як ви можете навчити ваших учнів дійсно розмовляти англійською.

Да й взагалі, сьогодні сертифікат CELTA - це must have для сучасного прогресивного викладача! Він дає можливість працювати в кращих мовних центрах та школах не тільки України, але й всього світу, адже визнається worldwide.

  • Мені здається, що CELTA- це дуже складно для мене.

Було б неправдою казати, що CELTA - то easy-peasy. Це насичена програма, яка потребує повної концентрації від учасників. Однак, на input sessions ви отримуватиме всю необхідну інформацію, а під час індивідуальних сесій з планування тьютори даватимуть особисті рекомендації та відповідатимуть на ваші запитання. Та, безумовно, чіткий тайм-менеджмент буде вам у нагоді.  

  • Чи зараховується CELTA в програмі підвищення кваліфікації викладачів?

Так, з метою адаптації програм фахової перепідготовки вчителів іноземної мови до загальноєвропейських освітніх стандартів сертифікат CELTA є підставою для зарахування годин фахової підготовки під час проходження планових курсів в інституті післядипломної педагогічної освіти.

  • Як проходитимуть заняття?

Навчання відбувається 4 тижня та поєднує щоденні інтерактивні тренінги від тьюторів, планування уроків під керівництвом досвідчених тренерів та проведення занять із наступним детальним аналізом.

  • Чи достатньо часу приділяється практиці на курсі CELTA?

Основний орієнтир CELTA - це, насамперед, практичність. Ви вивчатимете лише той матеріал, який зможете відразу застосувати на своїх заняттях. Крім проведення власних уроків, ви відвідуватимете заняття тренерів та інших кандидатів.

  • З якими рівнями я буду працювати під час курсу?

В рамках курсу СELTA ви навчатимемо 2 рівні: Elementary або Pre-Intermediate та Intermediate чи Upper Intermediate. Таким чином, по завершенню програми ви вдосконалите навички викладання як для високих, так і для низьких рівнів.

  • Чому варто робити CELTA саме в Поліглоті, Запоріжжя?

Згідно з офіційним сайтом CELTA/DELTA Кембриджський екзаменаційний центр Поліглот має найкращий рейтинг в Європі: 9.9 з 10. Бо в нас працюють топові міжнародні тьютори та ми створюємо найкращі умови для вашого навчання: комфортні офіси з сучасним обладнанням в самому центрі міста, величезний ресурсний центр та доброзичливий персонал.

Крім того, вартість проживання в Запоріжжі вас приємно здивує.

  • Які зареєструватися на курс  CELTA?

Вам потрібно лише заповнити на нашому сайті аплікаційну форму, і наші менеджери з вами зв'яжуться!


Більш детальна інформація про курс, тренерів  та реєстрація.

 З радістю відповімо на Ваші запитання за телефоном (095) 671-36-86.

Зв`яжіться з нами

Або зв`яжіться по телефону

+38 (097) 527 46 97 +38 (095) 665 08 98