Іспити

Ви хочете скласти Кембриджські іспити в Запоріжжі? Тоді у нас для Вас є гарна новина! Центр іноземних мов "Поліглот" є Авторизованим центром з прийому Кембриджських іспитів (ліцензія UA029, Open Centre) - YLE (Starters, Movers, Flyers), KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC та TKT - найбільш поширених мовних іспитів у світі.

Тепер, щоб відмінно підготуватися і успішно скласти Кембриджські іспити не потрібно нікуди їхати. Іспити проводяться в Екзаменаційному центрі в Запоріжжі, а також можуть бути організовані на території навчальних закладів Запоріжжя та інших міст в електронному та паперовому форматі за попередньою заявкою.

ЩО ЦЕ ТАКЕ

Система іспитів для студентів, які вивчають англійську мову, і викладачів англійської мови - світовий лідер в області сертифікації. Кожен іспит розроблений для різних рівнів знань, і дозволяє найбільш точно оцінювати кожного окремого кандидата.

НАВІЩО СКЛАДАТИ

Щорічно 5 мільйонів людей по всьому світу складають Кембриджські іспити, щоб:

  • мати більш високу мотивацію при вивченні англійської мови
  • об'єктивно оцінити свої знання з англійської мови
  • вільно спілкуватися подорожуючи навколо світу
  • вступити до університету або коледжу
  • мати перспективу подальшого кар'єрного росту

Кембриджські іспити дають досвід використання англійської мови в контексті роботи, навчання і відпочинку.

ХТО ВИЗНАЄ

Сертифікати Кембриджського університету мають необмежений термін дії і отримали широке визнання серед роботодавців, а також різних освітніх установ. Список всіх організацій, які визнають, можна переглянути тут.

ЯК ОБРАТИ

Кембриджські іспити розроблені для тих, хто вивчає англійську мову з різним рівнем підготовки, починаючи з найпростішого і закінчуючи іспитом вищого рівня. Кожен іспит відповідає певному ступеню загальноєвропейської шкали мовної компетенції (CEFR) - міжнародному стандарту, який використовується для опису рівня знання мови. Ця шкала застосовується по всьому світу для оцінки мовних навичок учнів. CEFR включає шість рівнів: від A1, найбазовішого рівня для початківців, до C2, найвищого рівня знань. Нижче наводиться список іспитів з англійської мови згідно з тим рівнем CEFR, на який вони розраховані.

Вся лінійка Кембриджських екзаменів для дітей і дорослих:

Складаємо Кембриджські іспити в Запоріжжі!

Графік проведення Кембриджських іспитів в Запоріжжі можна подивитися тут.

Інформація та реєстрація: 095 671 36 86 або polyglot-exams@ukr.net. Реєстрація є безкоштовною.