Навчання

Ми дуже раді, що Ви прийняли рішення вивчати іноземну мову. Сподіваємося, що процес досягнення Ваших цілей в оволодінні англійською мовою з викладачами центру "Поліглот" стане легким, захоплюючим і принесе бажаний результат. З 2003 року центр «Поліглот» пропонує курси англійської мови для дітей та дорослих.

Для якісного навчання важливо вибрати саме той курс, який відповідає Вашим потребам. У нашому центрі Ви можете пройти наступні програми з англійської мови:

Заняття можуть проходити в наступних форматах:

  • в групах,
  • в міні-групах,
  • індивідуально.

Після закінчення курсів видається сертифікат англійською та українською мовами із зазначенням пройденого рівня. Навчаючись в Поліглоті у Вас також є унікальна можливість отримати Кембриджський сертифікат, що підтверджує Вашу ступінь володіння англійською на міжнародному рівні.

Поліглот - кращі курси англійської мови

1. Вчіться, в першу чергу, говорити і розуміти на слух. У нашому центрі застосовується комунікативна методика, завдання якої, перш за все, навчити Вас спілкуватися іноземною мовою. Заняття проводяться тільки англійською з використанням найсучасніших навчальних посібників.

2. Познайомтеся з нашою командою професіоналів. Заняття ведуть кваліфіковані викладачі з відмінним знанням англійської, що мають міжнародну сертифікацію.

3. Отримайте міжнародний сертифікат, не залишаючи Україну. Поліглот - офіційний міжнародний екзаменаційний центр UA029

4. Ознайомтеся з позитивними відгуками і високими результатами наших студентів;

5. Вчіться згідно з європейськими стандартами. Це означає:

  • розподіл за рівнями відбувається згідно з загальноєвропейською шкалою мовної компетенції CEFR;
  • в програму навчання кожного рівня включено пробні міжнародні іспити;
  • фінальне тестування проводиться сертифікованими міжнародними екзаменаторами (Cambridge English Speaking examiners);

Починати вивчення мови можна з будь-якого рівня (див. Таблицю рівнів нижче). Ми пропонуємо курси англійської, як для початківців (Starter and Elementary), так і для просунутих (Advanced).

Для визначення Вашого рівня, Вам необхідно пройти тестування онлайн  (вартість: 150 грн).

В даний час найзрозумілішою і найпопулярною в світі системою для «вимірювання» рівня є Загальноєвропейська система оцінки знання іноземних мов (Common European Framework of Reference, CEFR). Згідно із CEFR, знання мови визначається за шести рівнями (від A1 - найнижчий до С 2 - найвищий). Ознайомитися зі шкалою більш детально можна нижче.