Переклади

Вам потрібно зробити переклад? Бюро перекладів «Поліглот» знає, як Вам допомогти.

Ми працюємо вже понад 15 років на ринку перекладацьких послуг і наші фахівці готові надати Вам кваліфіковану допомогу будь-якої складності в оптимальні терміни.

Зробити переклади з / на англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську, португальську, литовську, російську та українську не є складним завданням для нас.

У нас Ви можете перекласти:

особисті документи: паспорт, посвідчення, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, військовий квиток, довідку про несудимість, а також з місця роботи, місця проживання, з банку, резюме і т.і.

документи про освіту: атестат, диплом з додатком, сертифікат про проходження курсів або післядипломну освіту, виписки оцінок і т.і.

медичні документи: довідку про щеплення, про проходження мед. комісії, історію хвороби, виписку з лікарні, висновок лікаря, результати аналізів, МРТ, рентген і т.і.

юридичні та економічні документи: договори, довіреності, заяви, статути, рішення суду, податкові звіти, декларації, баланси, аудиторські висновки і т.і.

торгово-супровідні документи: накладні, пакувальні листи, сертифікати якості, протоколи і т.і.

технічні документи: інструкції, керівництва користувача, специфікації і т.і.

інші документи вузького призначення: анотації, статті, реферати, дисертації і т.і.

Ми спеціалізуємося не тільки на письмових перекладах, Ви можете звернутися до нас за послугами, якщо Вам необхідна присутність перекладача при проведенні зустрічей, конференцій і перемовин.

Крім того, якщо Ви вже маєте готовий переклад документа на потрібну Вам мову, наше Бюро може виконати його перевірку і, за необхідності, засвідчити переклад своїм штампом і підписом перекладача.

На всіх перекладах, виконаних нами, проставляється штамп і підпис перекладача. За Вашим бажанням, ми також можемо порекомендувати нотаріуса, який може виконати нотаріальне засвідчення перекладу, тобто підтвердити справжність підпису перекладача.

Для Вашої зручності, наше Бюро перекладів пропонує послугу онлайн - замовлення, що дозволить Вам отримати необхідну допомогу, не відходячи від комп'ютера. Для цього потрібно:

1.Відсканувати потрібні документи (або зробити якісне фото)

2. Надіслати скани / фото на наш e-mail: polyglot-perevod@ukr.net

3. У листі зазначити наступну інформацію:

На яку мову потрібен переклад

Бажані терміни

Контактний номер телефону.

Ми зв'яжемося з Вами і надамо повну інформацію стосовно Вашої заявки.

Ми звертаємо Вашу увагу на те, що вартість документів може змінюватися в залежності від термінів виконання, а вони залежать від кількості та складності документів. Більш детальну інформацію про ціни надано ​​нижче.

Своїм замовникам «Поліглот» гарантує:

1. високу якість виконуваних нами перекладів

2. індивідуальний підхід

3. суворе дотримання термінів

4. конфіденційність

5. оформлення перекладів з дотриманням структури оригіналу

ЦІНИ

Для отримання додаткової інформації або консультації з приводу послуг, що надаються Бюро перекладів «Поліглот», Ви можете звернутися за телефоном 097 527 46 93, або ж надіслати Ваш запит на нашу електронну пошту: polyglot-perevod@ukr.net.

Наша адреса: Україна, м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, 45. Подивитися наше розташування можна в розділі контакти.