экзамены

Навіщо складати Кембриджські іспити?

Щотижня в нашому центрі проводяться Кембриджські іспити різних рівнів. Щорічно тисячі людей отримують заповітний сертифікат, що підтверджує їхній рівень знань. Навіщо?

У цій статті ми наведемо 5 основних причин задуматися про отримання Кембриджського сертифікату підліткам і дорослим.

1. Відкрийте для себе нові можливості. Широке міжнародне визнання Кембриджських сертифікатів наділяє їхніх власників безмежними можливостями:

  • в роботі - шанс отримати стабільну високооплачувану роботу в Україні або за кордоном. Для сфери гостинності, готельного бізнесу та сільськогосподарських робіт за кордоном буде достатньо сертифікату А2 Key. Для роботи в сфері будівництва, роздрібної торгівлі та на виробництві - В1 Preliminary. А сертифікати B2 First, С1 Advanced, C2 Proficiency забезпечать роботу на керівних постах в найбільших і відомих компаніях в будь-якій точці світу.
  • в навчанні - відкриті двері найпрестижніших ВНЗ світу і України. Володарі сертифікатів B2 First з легкістю вступлять до ВНЗ Європи. А сертифікати С1 Advanced і C2 Proficiency послужать пропуском до кращих університетів світу в Англії, Австралії, Новій Зеландії, Канаді та США.
  • в житті - можливість змінити своє життя на краще, спробувати щось нове: завести нові знайомства, подорожувати, іммігрувати в інші країни.

2. Отримайте звільнення від ДПА в 9 і 11 класі з оцінкою 12 балів до атестата. Навіть, якщо Ваші оцінки були далекі від 12 балів, згідно з наказом Міністерства освіти України, Ви отримаєте 12 до атестата, надавши школі Кембриджський сертифікат. Вам також не буде потрібно складати ДПА з англійської мови. Для спеціалізованих шкіл в 9 класі буде потрібно сертифікат B1 Preliminary, в 11 класі - B2 First; для неспеціалізованих шкіл - A2 Key і B1 Preliminary відповідно.

3. Використовуйте міжнародні Кембриджські сертифікати для своєї наукової кар'єри. Згідно з розпорядженням Міністерства Освіти України, Кембриджський сертифікат B2 First  зараховується для підтвердження наукового ступеня доцента або професора. Крім того, престижні сертифікати B2 First  і C1 Advanced  дають можливість брати участь в міжнародних стажуваннях і публікуватися в англомовних фахових виданнях.

4. Підтвердіть свій рівень раз і назавжди. Кембриджські сертифікати безстрокові, на відміну, наприклад, від IELTS, термін дії якого становить 2 роки, а це означає, що Вам не доведеться перескладати іспит кілька разів. Наприклад, Ви можете використовувати один і той же сертифікат в випускному класі школи, під час вступу до ВНЗ і до магістратури, а потім під час працевлаштування. Ідеальним іспитом для досягнення цих цілей буде B2 First. Якщо під час вступу до університету, Ваш ВНЗ приймає B2 First і IELTS, сміливо складайте B2 First, оскільки саме його Ви зможете застосувати в подальшому, а сертифікат IELTS скоро перестане бути дійсним.

5. Отримайте офіційне підтвердження своїх досягнень. Ви можете вивчати англійську мову рік за роком, курс за курсом, але так і не знати, чого ви насправді досягли. Кембриджський сертифікат - відмінний доказ результативності Вашого навчання. Саме міжнародний сертифікат принесе Вам відчуття радості, гордості, а також усвідомлення того, що Ви дійсно провели час з користю. Витрачайте свій час і гроші з розумом - спочатку складайте іспит, а потім сміливо переходите на наступний рівень навчання.

Ви можете складати Кембриджські іспити в Запоріжжі в комп'ютерному і паперовому форматі в центрі «Поліглот» (ліцензія UA029).

Реєструйтеся на іспити онлайн на нашому сайті.

Зв`яжіться з нами

Або зв`яжіться по телефону

+38 (097) 527 46 97 +38 (095) 665 08 98