кембриджские экзамены

Навіщо дітям складати Кембріджський іспит?

Не секрет, що лінійка міжнародних Кембриджських іспитів починається з дитячих іспитів Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, які розраховані на дітей від 6 до 12 років.

Навіщо дитині складати іспит і отримувати міжнародний сертифікат?

1. Перш за все, щоб підвищити мотивацію до вивчення мови, набути впевненості в собі.

Повірте, після першого отриманого сертифіката з самого Кембриджа, Ваша дитина не захоче зупинятися на досягнутому. Вона буде з ентузіазмом і нетерпінням освоювати наступний рівень, щоб в подальшому скласти ще один іспит. Почуття успіху, яке відчуває дитина, отримавши сертифікат, вселяє впевненість і допомагає рухатися далі, підкорюючи все нові і нові вершини.

2. Полюбити іспити, а не боятися їх.

Дуже важливо, щоб перший досвід складання іспиту був позитивним і у дитини залишилися тільки найяскравіші і найприємніші враження. Саме такий позитивний ефект дають Кембриджські іспити, адже вони перевіряють всі навички в захоплюючому, інтерактивному форматі. Дитячі іспити складені таким чином, що вони, швидше, схожі на ігри з завданнями, ніж на нудний тест. Діти відчувають себе розслаблено і показують свій максимальний потенціал.

3. Отримати офіційне підтвердження своїх знань.

Вивчаючи англійську в школі, на курсах, з репетитором, важливо розуміти, на якому етапі навчання дійсно знаходиться Ваша дитина, і отримати незалежну оцінку її знань. Кембриджський сертифікат стане реальним доказом прогресу у вивченні англійської мови.

4. Підготуватися до майбутнього.

Чим раніше Ваша дитина зробить перший крок в складанні міжнародних іспитів, тим легше їй буде в подальшому складати іспити більш високих рівнів, а також ДПА та ЗНО. Адже з кожним новим рівнем завдання поступово стають складнішими. І, як результат, дитина плавно і непомітно для себе готується до більш серйозних іспитів, які будуть потрібні при закінченні школи або вступі до ВНЗ.

5. Отримати ще один привід для гордості (як у дитини, так і її батьків).

Безперечно, «міжнародний Кембриджський сертифікат» звучить гордо! І діти зовсім не проти похвалитися такими досягненнями серед своїми однолітками. А для мам і тат це буде ще одним плюсом в скарбничку батьківських досягнень.

Зареєструватися на Кембриджський іспит онлайн.

 

Зв`яжіться з нами

Або зв`яжіться по телефону

+38 (097) 527 46 97 +38 (095) 665 08 98