DELTA Module 3

DELTA (Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages): найвідоміший і найпрестижніший диплом для викладачів англійської мови у світі. Його власники отримують навички і прийоми, необхідні для успішної викладацької кар'єри в мовних школах України і за кордоном, а також можуть претендувати на високі управлінські посади в освітніх компаніях.

Для того, щоб стати щасливим володарем Кембриджського диплома Delta, необхідно успішно пройти три модулі, які можна складати в будь-якій послідовності.

DELTA MODULE 3

Підготовчий курс

18/02/2024 – 05/05/2024

Формат

онлайн

Вартість

£320/€358

Тренер

Adam Bejsovec

Дати іспиту

12/12/2022, 07/06/2023

Вартість іспиту

£100

ЩО ТАКЕ DELTA МОДУЛЬ 3?

Це письмова робота (4000 - 4500 слів), яку кандидати пишуть протягом певного часу та яку Екзаменаційний центр Поліглот подає до Кембриджу в даень іспиту.

Ви можете обрати один з двох різновидів DELTA Модуль 3:

  1. Поглиблення практики та спеціалізація у викладанні англійської мови: незалежне дослідження, яке націлене на розробку програми курсу.
  2. Менеджмент у викладанні англійської мови: незалежний ситуативний аналіз, направлений на розробку пропозиції змін в сфері менеджменту.

Отже, письмова робота може бути виконана:

  • за спеціалізацією (бізнес англійська, діти, підлітки, екзаменаційна підготовка, та ін.), де потрібно використати знання з розробки програми та курсу, принципів та проведення тестування та оцінювання, та ін.

або

  • з менеджменту (академічний менеджмент, управління людськими ресурсами, маркетинг або обслуговування клієнтів), де необхідно продемонструвати обізнаність в стратегічному менеджменті та розробити проект змін в організації.

ПІДГОТОВКА ДО DELTA МОДУЛЬ 3 в Поліглоті

10-тижневий дистанційний курс з досвідченим тренером, на якому Ви отримаєте:

  • 4 онлайн семінара з детальною інформацією щодо змісту та структури роботи, а також поради щодо написання кожної частини;
  • список рекомендованої літератури;
  • детальний фідбек по кожній частині роботи окремо та її фінальному варіанту.

У Вас залишилися питання? 

Будемо раді відповісти на них за тел.095 671 36 86 або ел. поштою polyglot-exams@ukr.net